Chess Fusion 1.29 (Android)

Chess Fusion

Chess Fusion
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Chess Fusion, Android telefon ve tabletinizde ücretsiz oynayabileceğiniz kaliteli bir satranç oyunu.

Chess Fusion, satranç oyununu mobil cihazlara taşıyor; nerede olursanız olun ister yapay zekaya isterseniz de arkadaşlarınıza karşı oynamanıza izin veriyor. Tamamen ücretsiz gelen ve rahatsız edici reklam içermeyen satranç oyununu hem tabletinizde hem de akıllı telefonunuzda oynayabiliyor, ufak boyutlu olduğundan yükleme için fazla zaman harcamadan oyuna başlayabiliyorsunuz.

3 boyutlu satranç oyunları arasında yer alan Chess Fusion, tek kişilik, çift kişilik ve çevrimiçi oyun modunu bir arada sunuyor. Tek kişilik modda yapay zekayı kendi seviyenize göre ayarlayabiliyor ve hemen bitmeyen daha keyifli satranç maçlarına merhaba diyorsunuz. Yapay zekadan sıkıldığınız vakit geçiş yapabileceğiniz Çift kişilik modda yakınınızda bulunan arkadaşınıza oynamanın keyfini sürebiliyorsunuz. Çevrimiçi modda ise bir oyun kurup dilediğiniz kişiyi satranç oynamaya davet edebiliyorsunuz.

Üç farklı satranç tahtası sunan Chess Fusion, yeni satranç oyuncuları ve kendini geliştirmek için bir öğrenme modu sunmuyor. Tabii ki hangi taşın kaç kare ve hangi yönlere ilerleyebildiğini görebiliyorsunuz ancak yine de bir öğrenme bölümü içermeliydi. Bunun dışında oyunun hiçbir eksiği yok ve satranç oynamayı seven herkese şiddetle öneririm.