Chest Workout 2.4.5 (Android)

Chest Workout

Chest Workout
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Chest Workout sayesinde daha sağlıklı ve hacimli görünen göğüs kaslarına sahip olabiliyoruz.

Chest Workout, spor salonuna gitmeye vakit bulamayan veya ev ortamında spor yapmak isteyen Android tablet ve akıllı telefon saihpleri için özel olarak geliştirilmiş bir spor uygulaması. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu uygulamayı kullanarak daha hacimli ve sağlıklı görünen göğüs kaslarına sahip olmak mümkün oluyor.

Bildiğiniz gibi göğüs kası geliştirmenin en kestirme ve en verimli yolu şınav çekmektir. Chest Workout'ta ise şınavın onlarca farklı türevi yer alıyor. Bu sayede bildiğimiz şınav çekme egzersizine ek olarak farklı bölgeleri de etkileyen hareketler yapabiliyoruz. Söz konusu bu çeşitliliğe bağlı olarak göğüs bölgemizde yer alan tüm kas lifleri eksiksizce çalışmış oluyor.

Chest Workout'ın en dikkat çekici yanlarından birisi yer alan tüm hareketlerin videolar eşliğinde sunulması. Videolar, hareketleri en ince detaylarına kadar gösterdikleri için sakatlanma veya hareketi yanlış yapma riskimiz sıfıra iniyor. Eğer dilersek pilden tasarrruf etmek için ekranı kapatıp sadece sesli direktiflerden de faydalanabiliyoruz. Bu özellik sayesinde cihazımızı sık sık elimize almak zorunda kalmıyoruz.

Uygulamada kullanıcıların egzersizlerini takip edebilmelerini kolaylaştırmak amacıyla takvim seçeneğine yer verilmiş. Her egzersizden sonra buraya notlar alırsak ne zaman çalıştığımızı daha rahat takip edebiliyoruz. Kapsamlı bir spor uygulaması olarak akıllarımızda yer eden Chest Workout, spor salonlarına gitmek için yeterli vakti bulamayan veya ev ortamında egzersiz yapmak isteyenlerin tercih etmesi gereken bir seçenek.

YORUMLAR