Circuit Jam 1.00 (Android)

Circuit Jam

Circuit Jam
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Circuit Jam, elektrik devrelerini tanıyabileceğimiz eğitici bir uygulama olarak öne çıkıyor.

Circuit Jam, özünde bir eğitim uygulaması fakat öylesine eğlenceli bir deneyim sunuyor ki kaliteli bir bulmaca oyunu olarak bile tanımlanabilir. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu uygulamada elektrik devrelerini tanıma şansına sahip oluyoruz.

Uygulamanın en iyi özelliği karmaşık denklemlere girmeden, her şeyi basit ve öz olarak sunması. Bu sayede konuya yabancı olanlar dahi zorlanmadan bu uygulamayı kullanabilirler. Uygulamada git gide artan zorluk seviyesine sahip 100'den fazla bölüm bulunuyor. İlk baştakiler devreleri ve sistemlerin nasıl işlediğini basitçe tanıtıyorlar. İlerleyen bölümlerde ise işle git gide zorlaşmaya başlıyor.

Circuit Jam'de ilgi çekici görsel animasyonlara yer verilmiş. Devrelerin üzerinden geçen elektrik akımı, göz alıcı bir şekilde ekrana yansıtılıyor. Açıkçası yapımcıları Circuit Jam'in bir uygulama olduğunu belirtmeselerdi ona rahatlıkla oyun diyebilirdik.

Elektrik ile ilgili bir iş kolunda çalışanlar veya eğitim görenler Circuit Jam'i keyifle kullanabilirler. Hem ev ödevlerinde hem de projelerde büyük yardımı olacağını düşünüyorum.

YORUMLAR