City Traffic Light Simulator

City Traffic Light Simulator
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

City Traffic Light Simulator, kavşakta trafiği başarılı bir şekilde yönetmeniz gereken bir Android oyunu.

City Traffic Light Simulator, bizleri şehrin bunaltıcı trafiğine sokan simülatör türünde hazırlanmış bir Android oyunu. Telefon ve tabletimize ücretsiz indirebildiğimiz oyunda kazaların en çok meydana geldiği kavşaklarda yönetimi ele alıyoruz. Amacımız tabii ki de trafiğin düzgün bir şekilde akmasını sağlamak.

Günümüz oyunlarıyla karşılaştırdığımızda görsel olarak biraz kaldığını düşündüğüm şehir trafik ışığı simülasyon oyununda kavşakta kazaların oluşmasını engelliyoruz. Trafik tabiri yerinde ise vızır vızır işlediğinde her an kaza olma ihtimali var. Bu yüzden gözümüzü yoldan bir saniyeliğine bile ayırmamız gerekiyor.

Alt ve üst geçidin trafik akışını sağlamak için lambaları tam zamanında yakmamız gerekiyor. Biraz geç kaldığımızda veyahut müdahale ettiğimizde arabalar birbirlerinin üzerine binmeye başlıyor yani zincirleme kazalar oluyor. Neyse ki zor olan bu akışı sağlamamıza yardımcı öğeler de var. Arabaların renginin değişmesinden işlerinden yolunda gittiğini veya gitmediğini rahatlıkla anlayabiliyoruz.

Oyunun kontrolleri ise oldukça basit yapılmış. Trafik akışını sağlamak amacıyla kullandığımız trafik lambalarını tek dokunuşumuzla harekete geçirebiliyoruz. Alt ve üst geçit olduğundan aynı anda iki trafik lambasını yönetmemiz gerektiğini tekrar hatırlatayım.

YORUMLAR