Clash of Hero

Clash of Hero
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Clash of Hero, 2 farklı tür ve 4 farklı klasın yer aldığı heyecanlı ve eğlenceli bir Android strateji oyunu.

Clash of Hero, Android dünyasına yeni ve bir o kadar iddialı şekilde giriş yapan oynaması heyecanlı ve eğlenceli bir Android strateji oyunu. Ücretsiz olarak sunulan oyunda 2 farklı türden bir taneisni seçerek rakip ırka karşı savaşıyorsunuz.

Oyundaki ırklar pek çok benzer oyunda olduğu gibi Alliance ve Tribes. İlk olarak ırkınızı seçiyor ve hemen arkasından da savaşçınızı seçiyorsunuz. Alliance tarafında okçu ve paladin olabiliyorken Tribes'ı seçerseniz büyücü ve panda savaşçı olabiliyorsunuz. Oyunun bu kısmı sizin oynama keyfinize göre dğeişiklik gösteriyor ve istediğiniz ırk ve savaşçıyı seçerek oyuna başlayabiliyorsunuz.

Android telefon ve tabletleriniz üzerinde tek elle bile oynayabileceğiniz şekilde geliştirilen oyunun kontorl mekanizması son derece rahat. Bu nedenle oynarken herhangi bir problem yaşamıyorsunuz.

Warcraft oyunundaki yüzlerce şampiyonu yanınızda tutabiliyorken, savaş esnasında da binlerce yeteneği kullanarak rakiplerinizi yok etmeye çalışmalısınız. Ayrıca yanınıza alacağınız petleri de eğiterek onlarınd da sizin için savaşmasını sağlayabiliyorsunuz.

Yeni bir PVP arena sistemine sahip olan oyunda rakiplerinizle savaşırken benim heyecanlandığım gibi siz de çok eyecanlanacaksınız diye düşünüyorum. Oyunun can alıcı noktalarından bir tanesinin savaşlar olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim.

Oynadıkça yeni arkadaşlar edinip klan kurabileceğiniz oyunda eğer güçlü bir klan sahibi olursanız, arkadaşlarınız ile birlikte çok güçlü bossları kesmek için bir araya gelebiliyorsunuz.

Siz de bu tür strateji oyunlarındna keyif alıyorsanız hemen Android telefon ve tabletlerinize indirip mutlaka oynamanızı öneriyorum.

YORUMLAR