Classic Car Racing

Classic Car Racing
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Classic Car Racing tamamen ücretsiz olarak indirilebilmesine rağmen muhteşem bir yarış deneyimi sunan keyifli bir oyun.

Classic Car Racing veya Türkçe adıyla Daha Tüplü Daha Öfkeli (klasik araba ve tüp...) arabalardan hoşlanan oyunseverleri nostaljik bir yolculuğa davet ediyor. Bugünün hızlı tüketim arabalarından sıkılan ve „ruh“ sahibi arabalar kullanmak isteyenlerin mutlaka denemesi gereken Classic Car Racing’i tamamen ücretsiz olarak indirebiliyoruz.

Hem tablet hem de akıllı telefonlar üzerinde sorunsuzca çalışan Classic Car Racing’de göz alıcı grafikler ve detaylı modellemelere yer verilmiş. Ücretsiz olup da bu kalitede bir deneyim sunan çok az oyun var.

Classic Car Racing’in en öne çıkan noktaları arasında güçlendirme seçenekleri bulunuyor. Yarış oyunlarından keyif alanlar bu tarz oyunlarda genellikle upgrade seçeneklerine dikkat eder. Classic Car Racing de bu durumu göz önüne alarak ortaya harika bir iş çıkartmış. Yarışlardan kazanacağınız paraları kullanarak araçlarınıza çeşitli parçalar satın alabiliyor ve performanslarını artırabiliyorsunuz.

Muhteşem grafiklere eşlik eden sorunsuz kontroller oyundan daha fazla keyif almamızı garantiliyor. Yarış oyunlarında görmeyi istediğimiz hassas kontroller bu oyuna başarıyla entegre edilmiş. Kontrol bileşenlerinin tasarımları da araçları nostaljik havasıyla uyumlu.

YORUMLAR