Cloudex

Cloudex
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Cloudex uygulaması ile bulut depolama alanınızdaki fotoğraf ve videoları, HTC marka akıllı telefonlarınızın Galeri bölümünde gösterebilirsiniz.

Gün geçtikçe yaygınlaşan bulut depolama servislerini akıllı telefonlarla senkronize çalışmasın sağlayan Cloudex uygulaması ile fotoğraf ve videolarınızı telefonunuza bağlayabilirsiniz.

HTC marka telefonlar için sunulan Cloudex uygulaması, bulut depolama alannızda bulunan fotoğraf ve videolara, telefonunuzdan kolaylıkla erişiebilirsiniz. Basit arayüzü sayesinde, Facebook, Dropbox, Flickr ve Google Drive hesaplarınıza HTC Galeri uygulaması yardımıyla bağlanabilir,  bağlandığınız her hesaptaki fotoğraflarınız ve videolarınızı Galeri uygulamasında görebilirsiniz. Depolama alanınızda yer tasarrufu sağlayan küçük resimler olarak görünecek olan içeriklerinizi tam boyutlu görmek için indirmeniz de mümkün. Mobil internet paketiniz sınırlıysa, uygulama ayarlarından sadece Wi-Fi kullan seçeneğini işaretleyerek, hem daha hızlı senkronize işlemini gerçekleştirebilir hem de kotanızdan tasarruf etmiş olursunuz.

Bu uygulama ile cihazınızda bulunan içerikler, bulut depolama alanlarınıza yüklenmemektedir. HTC kullanıcıları için sunulan Cloudex uygulamasını ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

YORUMLAR