Cloze (Android)

Cloze

Cloze
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Cloze uygulamasını kullanarak sosyal medya ve email hesaplarımızı daha düzenli bir hale getirebiliyor ve önem verdiğimiz içerikleri kaçırma riskimizi en aza indiriyoruz.

Cloze, Android cihazlarımız üzerinde kullanabileceğimiz bir sosyal medya uygulaması olarak dikkat çekiyor. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu uygulama sayesinde yayın akışımızı önceliklerimize göre organize edebiliyoruz. Uygulama içerikleri tek bir yerde topladığı için farklı uygulamalar arasında geçiş yapmadan ve vakit kaybetmeden akışımızı takip edebiliyoruz.

Bildiğiniz gibi sosyal medya ve email hesaplarımız temel olarak kronolojik sıralamalar yapar. Tarihsel süreç baz alınarak yapılan bu sıralama işlemi bazen önem verdiğimiz içerikleri kaçırmamıza sebep olabiliyor. Cloze ise kullanıcıların neye önem verdiğini ve ne hakkında bilgi sahibi olmak istediklerini baz alarak gelen kutusu ve yayın akışı üzerinde düzenlemeler yapıyor.

Cloze'nin tam performansa kavuşabilmesi için bir süre kullanılması gerekiyor. En son konuştuğunuz kişilerden ziyade en sık konuştuğunuz kişileri öne çıkaran Cloze sayesinde efor sarfetmeden önem verdiğimiz içerikleri ve kişileri takip edebiliyoruz. Basitleştirilmiş ve şık bir pencereden oluşan Cloze'de ilgimizi çeken içerikleri işaretleyip daima kolay ulaşılabilir hale getirebiliyoruz. Hatta bizim için özel olan kişileri ayrı listelerde tutarak bu kişilerden gelen içerikleri daha dikkat çekici kılabiliyoruz.

Cloze, haberleşme ve iletişim kaynaklarını daha düzenli bir hale getirmek isteyen kullanıcıların mutlaka göz atması gereken seçeneklerden bir tanesi. Kolay kullanımı ve işlevsel özellikleriyle tam bir verimlilik uygulaması!

YORUMLAR