Colonies vs Empire

Colonies vs Empire
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    1,029

  • Üretici

    Pocket Parade

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir strateji oyunudur.

Colonies vs Empire, Android cihazlarınıza indirip oynayabileceğiniz eğlenceli bir strateji oyunudur. Clash of Clans ve Age of Empires tarzı oyunları seviyorsanız, Colonies vs Empire'ı da seveceğinize eminim.

Gerçek zamanlı bir strateji oyunu olan Colonies vs Empire da da amacınız tıpkı Age of Empires da olduğu gibi öncelikle bir şehir inşa etmek. Daha sonra da kendi ordunuzu kurmalısınız. Ordunuzu tamamen defans ağırlıklı ya da saldırı amaçlı kurabilirsiniz, oyun tarzı tamamen size kalmış.

Oyun 18. yüzyıl koloni Amerika'sında geçiyor ve oyuna bir kaç basit bina ve kışla ile başlıyorsunuz. İlerledikçe binalarınızı geliştiriyor ve yenilerini dikiyorsunuz. Ama tabi bu arada kaynak toplamanız da gerekiyor.

Bu kaynaklar da altın, odun ve taştan oluşuyor. Oyunda temel amacınız seviye atlamak. Sürekli olarak ilerleyerek seviye atlamanız ve çeşitli binalar yapmanız gerekiyor.

Çevrimiçi oynanan oyunda inşa ettiğiniz ordunuzla ister diğer oyuncuların şehirlerine saldırabilirsiniz. Oyun sadece sizin seviyenize yakın oyunculara saldırmanıza izin veriyor, böylece hem siz sadece zayıflara saldıramıyorsunuz hem de sizden güçlüler size saldıramıyor.

Kısaca eğer strateji oyunlarını seviyorsanız, bu oyunu da indirip denemenizi tavsiy ederim.

YORUMLAR