Color Flood HD

Color Flood HD
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Color Flood, rengarenk tabloyu tek renge büründürmeniz gereken bir bulmaca oyunu.

Color Flood, Android telefon ve tabletinizde renkli bulmaca oyunlarını oynamaktan keyif alıyorsanız seveceğinizi düşündüğüm bir yapım. Boş zamanlarda kafa yormadan oynanabilecek ideal bir oyun.

Tamamen ücretsiz indirebileceğiniz ufak boyutlu bulmaca oyununda 10 x 10 bir tabloda renkli kareleri birleştirerek tabloyu tek bir renge boyamaya çalışıyorsunuz. Farklı renkte karelere dokunarak yavaş yavaş yayılmaya başlamanız gerekiyor. İlk etapta dahi oldukça zor bir oyun olduğunu söyleyebilirim. Her ne kadar ilk bakışta kolay gibi görünse de çok basit bir oyun olmadığını ilk kareye dokunduğunuzda anlıyorsunuz. Oyunu zorlaştıran tek etmen aslında hareket kısıtlamanızın olması. Rengarenk tabloyu tek renge büründürmek için belli sayıda dokunuş izni veriliyor ki hamlenizi yapmadan düşünmezseniz tabloyu yarılamadan hareket sayınız bitiveriyor.

Oyunda heyecanı artırmak için farklı modlar eklenmemiş. Sadece tek başınıza oynayabiliyorsunuz. Zorluk düzeyini kolay, orta, zor olmak üzere üç farklı şekilde ayarlayabilmeniz mümkün ki daha önce benzer bir oyun oynadıysanız doğrudan zorda başlamanızı tavsiye ederim.

Zihin çalıştırmaya yönelik olmayan her bulmaca oyunu gibi Color Flood da kısa süreliğine oynayabileceğiniz oyunlar arasında. Yolda iken veyahut bekleme anında açıp oynayabileceğiniz tarzda, kesinlikle uzun süreli oynama için ideal olmayan bir türde.

YORUMLAR