Comodo Battery Saver

Comodo Battery Saver
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Comodo Battery Saver, Android'li cihazınızın bataryasını daha etkin kullanmanıza yardımcı olan ücretsiz bir uygulamadır.

Comodo Battery Saver, Android’li akıllı telefon ve tabletinizi daha uzun kullanabilmenize yardımcı olan ücretsiz ve etkili bir pil yönetim uygulamasıdır. Mobil cihazınızın bataryasını hızla emen uygulamaları otomatik olarak tespit edebilen ve pile etki eden özellikleri tek dokunuşla açıp / kapatma izni veren uygulama herkesin rahatlıkla kullanabileceği basitlikte arayüz ile geliyor.

Dünya genelinde 20 milyonun üzerinde kullanıcının güvenliğini sağlayan Comodo’nun resmi uygulamalarından biri olan Battery Saver, tüm akıllı telefon ve tabletlerin batarya sorununa çözüm getiren basit bir uygulama.

Her seviyede akıllı telefon ve tabletlere kurulabilen uygulama şu anda üst seviye telefonlarda bulunan pil koruma modunu tüm cihazlara taşıyor. Cihazınızın batarya gücü düşük seviyeye ulaştığında normal moddan ekonomik moda geçiş yaparak cihazınızı birkaç saat daha kullanabiliyorsunuz. Cihazınız tam şarj olduğunda hem gereksiz enerji tüketimini engellemek hem de cihazınızın bataryasını korumak adına hatırlatmada da bulunan uygulama ile hangi uygulamaların ve özelliklerin bataryayı daha çok tükettiğini grafik üzerinden tek bakışta görebiliyorsunuz. Bunun yanı sıra WiFi, Bluetooth, GPS, 3G, Parlaklık gibi batarya ömrüne olumsuz katkıda bulunan özellikleri tek dokunuşla kapatabiliyorsunuz.

Comodo Battery Saver, pil koruma modu sunan üst seviye bir akıllı telefon kullanmıyorsanız oldukça işinize yarayacak bir pil yönetim uygulaması.

YORUMLAR