CounterPicks League of Legends

CounterPicks League of Legends
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

CounterPicks League of Legends, popüler MOBA oyunu League of Legends'ta şampiyonu seçimi yaparken seçeceğiniz şampiyon konusunda size yardımcı olur.

Dünya'nın en popüler MOBA oyunlarından birisi olan League of Legends'a olan ilgi gün geçtikçe artıyor. Stratejiye dayalı bu MOBA oyununda sıralamanızı belirleyebilmeniz için dereceli maçlar atmanız gerekiyor. Bu dereceli maçlar sayesinde oyun içerisindeki sıralamanızın belirlenmesine yardımcı oluyorsunuz. Ancak, bu sıralamalarda yukarı çıkabilmeniz için maçları kazanmanız ve lig puanınızı üst seviyelere çıkarmanız gerekiyor.  Bunun için öncelikle şampiyon seçimlerinize dikkat etmeniz gerekiyor. 

Bildiğiniz üzere League of Legends'ta her şampiyon birbirini karşılıyor. Doğru seçimleri yaparak koridor safhasında düşmanıza zor anlar yaşatabilir ve skor almanızı kolaylaştırabilirsiniz. Bu sayede takımınıza büyük katkılar sağlayabilirsiniz.

CounterPicks League of Legends isimli bu program ile düşmanınızın aldığı şampiyonunun karşısında hangi şampiyonların alınması gerektiğini, hangi şampiyonların alınmaması gerektiğini öğrenebilirsiniz. Ayrıca haftanın ücretsiz şampiyon rotasyonuna göz atabilirsiniz.


League of Legends'ı sitemiz üzerinden indirilebilirsiniz.

ARTILAR

Kolay ve kullanışlı arayüze sahip olması

EKSİLER

İnternet bağlantısı olmadan kullanılamaması

YORUMLAR