Crack Attack (Android)

Crack Attack

Crack Attack
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    60

  • Üretici

    Daniel Nelson

Crack Attack, eşleştirme oyunları oynamaktan keyif alanlara hitap eden eğlenceli bir oyun.

Crack Attack, Android işletim sistemine sahip olan tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde oynayabileceğimiz eğlenceli bir eşleştirme oyunu.

Hiçbir ücret ödemeden oynayabileceğimiz bu keyifli oyun tıpkı Candy Crush'a benziyor fakat daha farklı bir tema işleyerek ortaya orijinal bir oyun deneyimi çıkartmayı amaçlıyor. Kendi özgü bir oyun deneyimine sahip olması açıkçası hoşumuza gitti çünkü uygulama market Candy Crush'ın birbirinden başarısız benzerleriyle dolu.

Oyuna giriş yaptığımızda karşımıza çıkan arayüz herkesin hoşuna gidebilecek nitelikte. Renkli görseller ve akıcı animasyonlar Crack Attack'in kuvvetli olduğu noktalar arasında.

Oyundaki temel amacımız aynı renkteki yumurtaları yan yana getirmek ve yok olmalarını sağlamak. Bunu yapabilmek için ekrana basit dokunuşlar yapmamız yeterli oluyor. Yumurtaları kaydırarak yan yana getirebiliyor ve yok olmalarını sağlıyoruz.

Eşleştirme oyunlarında karşılaştığımız güçlendiriciler Crack Attack'te de mevcut. Bu güçlendiriciler oyun esnasında epey bir yardımda bulunuyorlar ve daha yüksek skorlar elde etmemizi sağlıyorlar.

Özet olarak kendine has bir oyun atmosferine sahip olduğunu belirtebileceğimiz Crack Attack eşleştirme oyunlarına ilgi duyanların tercih etmesi gereken yapımlardan birisi.

YORUMLAR