Cubic Castles 1.04 (Android)

Cubic Castles

Cubic Castles
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Online sandbox ve platform dinamiklerini harmanlayan Cubic Castles son derece mütevazi ve eğlenceli bir oyun.

Cubic Castles gerçekten ilginç bir oyun. Minecraft ve Little Big Planet oyunlarının sevilen özelliklerini bir araya getiren bu sandbox oyununu tarif etmek biraz güç, ama elimden geleni ardıma koymadan anlatıyorum. Online bir ortamda bir araya gelen oyuncular bu oyun aracılığıyla basit veya karmaşık platformlar tasarlayabiliyorlar. Minecraft'ta olduğu gibi ham madde toplayabildiğiniz ve kullanabildiğiniz oyunun üçüncü şahış kamerası ve kişiselleştirilebilir avatarlar Little Big Planet ile benzerlik gösteriyor. Karakter tasarımı oldukça basit olsa da şirin görüntüler bu açığı başarılı bir şekilde kapatıyor.

Ücretsiz bir oyun olsa da oyunda size uygulama içi satın alma seçenekleri sunuluyor. Ne var ki, PvP mantığı işlemediği için başkalarıyla birlikte para ödemeden iyi vakit geçiriyorsunuz.

Arkadaşlarınızla el ele muhteşem 3 boyutlu platform dünyaları inşa edebildiğiniz bu oyunda durum bunlarla da sınırlı değil. Buzlu kaygan zeminlerden öldürücü dikenlerle kaplı alanlara kadar birçok farklı özelliklere sahip olan blokları kullanıo platform dünyası, RPG haritası veya başka meydan okuyan parkurlar yaratabilirsiniz. Daha huzurlu işlerin insanıysanız Nehir kenarında manzaralı bir ev yapmanız da mümkün.

Sandbox ve aksiyon türlerinin başarılı bir karışımı olan Cubic Castles, deneysel takılmak isteyenler için biçilmiş kaftan.

ARTILAR

Online sandbox macerası

Ücretsiz

Başarılı platform uyarlamaları

EKSİLER

Uygulama içi satın alma

YORUMLAR