Cut the Rope 2 (Android)
Cut the Rope 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
 • DİL SEÇENEKLERİ

  İngilizce

 • TOPLAM İNDİRME

  2,934

 • Üretici

  ZeptoLab UK Limited

Cut the Rope 2, fiziğe dayalı şekerleme parçalama oyunudur.

Şekere doymayan sevimli karakterimiz Cut the Rope, yeni maceraları ile sizlerle. Om Nom beklenmedik şekilde kutusundan çıktı ve yemyeşil ormanlarda, kalabalık şehirlerde, yeraltı tünellerinde gezinmeye başladı. Yepyeni bir maceraya atılan Om Nom’un şekerlemeleri toplamasına yardımcı olmalısınız.

Dünya genelinde en çok oyunlar listesinde üst sıralarda bulunan Cut the Rope, fiziğe dayalı oynanışı ile dikkat çeken uzun süre sıkılmadan oynayabileceğiniz eğlenceli saatler geçirmenize yardımcı olan ücretsiz, harika bir oyun. Om Nom adında sevimli görünen bir yaratığı şekerlemelerle beslediğiniz oyunun yeni sürümünde heyecan kaldığı yerden devam ediyor. Om Nom’un şekerlere ulaşmasına yardım eden dünyanın en tatlı yaratıkları Nommie’ler, daha fazla yıldız toplamayı gerektiren yepyeni görevler ve keşfedeceğiniz tamamen yeni yerler sizleri bekliyor.

Yeni karakterler, yeni bulmacalar, tamamen yeni oyun içi öğelerle şeker toplamak daha da keyifli. Ustalık gerektiren yeni bölümleri tamamlayarak tek başınıza madalyaların sahibi olabilir veya arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz. Yeni oyunda Om Nom’a birbirinden sevimli 5 karakter eşlik ediyor. Şekerlemelerin uzaktan kokusunu alan Roto, köprü görevi üstlenen diliyle Lick, şekerleme dahil birçok nesne atabilen Toss, Om Nom’u korkutup sıçratabilen Boo ve Blue adını taşıyan yeni karakterlerle tanışacaksınız.

Cut the Rope 2, hem telefon hem de tabletinizde boş zamanlarınızda kafa yormadan oynayabileceğiniz eğlenceli, sürükleyici bir bulmaca oyunu. Cut the Rope’u sevdiyseniz Cut the Rope 2’ye bayılacağınızın garantisini verebilirim.

Cut the Rope 2 Özellikleri:

 • Keşfedeceğiniz tamamen yeni yerler
 • Tanışacağınız 5 yeni karakter
 • Özelleştirme seçenekleri
 • Ustalık gerektiren yeni bulmacalar
 • Yeni grafik, ses ve oyun içi öğeler

YORUMLAR