Cyanogen Camera

Cyanogen Camera
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Cyanogen Camera uygulamasıyla CyanogenMod 11 işletim sistemli Android cihazlarınızda en kolay yoldan fotoğraf ve videolar çekebilirsiniz.

CyanogenMod'un en başarılı özgür Android ROM'larından birisi olduğu ortada ve ekibin hazırladığı resmi kamera uygulaması olan Cyanogen Camera da CyanogenMod'la birlikte Android cihazlara yükleniyor. Ancak bir şekilde yanlışlıkla bu uygulamayı silenlerin yeniden yüklemek için Google Play'de arama yapmaları halinde herhangi bir sonuç çıkmıyordu.

Bu sorunu farkeden Cyanogen ekibi, kamera uygulamasını ücretsiz olarak yayınlamaya karar verdi ve böylece yanlışlıkla CyanogenMod işletim sistemli akıllı telefon ve tabletleri olanların yeniden uygulamaya kavuşmaları mümkün hale geldi. Her ne kadar uygulama tüm Android kullanıcıları tarafından bulunabilse de şimdilik yüklemek maalesef mümkün değil. APK kullanarak yükleme mümkün olsa da cihazlarınızda sorunlara sebep olabileceği için APK dosyasını da sizlere sunmama kararı aldık.

Fakat yakın bir zamanda uygulamanın tüm Android kullanıcıları için açılacağına şimdiden kesin gözüyle bakılıyor. Pek çok gelişmiş fotoğraf çekme ve kamera uygulamasına nazaran çok sade bir arayüze sahip olan ve çok fazla detay barındırmayan uygulama, böylece anında ve hızlı fotoğraf, video çekim taleplerine hemen tepki verebiliyor.

Uygulamayı yüklemek isteyen CyanogenMod 11 kullanıcıları sorun yaşamadan indir butonuna tıklayabilirler ancak şansınızı denemek isterseniz başka telefon modellerinden de uygulamanın size açık olup olmadığına göz atabilirsiniz.

Uygun işletim sistemi kullanıldığında herhangi bir sorunu olmayan ve hızlı bir şekilde açılıp kapanan uygulamayı denemeyi unutmayın.

YORUMLAR