Darbuka Çal

Darbuka Çal
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Darbuka Çal, Android cihazlarınızda darbuka çalma deneyimini yaşayabileceğiniz güzel bir ses ve müzik uygulamasıdır.

Darbuka Çal, darbukaya en yakın notaları kullanarak müzik yapmanıza olanak tanıyan bir ses ve müzik uygulaması olarak karşımıza çıkıyor. Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletlerinizde kullanabileceğiniz bu uygulama sayesinde, mobil platformlarda çeşitli enstrümanlardan müzik yapmak gerçekten kolay hale geliyor. 

Daha çok Ortadoğu ve Balkanlarda kullanılan bir enstrüman olan darbuka, eğlenceli dakikaların veya özel günlerin vazgeçilmezi olarak biliniyor. Düğün, nişan gibi törenlerde insanların eğlenmesi için kullanılan bu aleti mobil platformlarda görmek sürpriz olmadı. Zira artık her şey elimizin altında olsun ve istediğimiz zaman ihtiyaçlarımızı karşılayalım istiyoruz. Darbuka Çal uygulaması da bizlere bu imkanı tanıyor, indirdikten sonra ürettiğimiz müzikle eğlenceli dakikalar geçirebiliyoruz. 

Neler yaptığına gelince, öncelikle kendi bestelerimizi kaydedebiliyoruz. İlk paragrafta sözünü ettiğim gibi darbukaya en yakın notalardan oluşturulmuş bir uygulama. Besteleri kaydettikten sonra onları tek bir yerde topluyor ve istediğimiz zaman görüntüleyebiliyoruz. Paylaş özelliğiyle sayesinde de çevremizle paylaşabiliyoruz. Kullanımının oldukça kolay olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. 

Darbuka'nın sesini seviyor ve mobil cihazlarınızda bir şeyler üretmek istiyorsanız Darbuka Çal uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz. 

YORUMLAR