Davay Down Simulator

Davay Down Simulator
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Davay Down Simulator, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir savaş simülasyonu oyunudur.

Davay Down Simulator, son zamanlarda ortaya çıkan en ilginç savaş simülasyonlarından biri ve bir Türk oyun geliştiricisi tarafından piyasaya sürüldü. Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletlerinizden oynayabileceğiniz oyunda, hava sahamızı ihlal eden Rus uçaklarını düşürmeye çalışacağız. 

Öncelikle oyunun ortaya çıkış sürecine değinmek gerekiyor. Bildiğiniz üzere son zamanlarda Rusya ile politik bir kriz yaşıyoruz ve ipler gerilmiş durumda. Haliyle yaşanan bu duruma sinirlenen bir oyun geliştiricisi bu konuda bir oyun yapmak istemiş ve ortaya Davay Down Simulator çıkmış. Hava sahamızı ihlal eden uçakları düşürmeye çalıştığımız bu simülasyon oyununda, uçağın kontrollerini biz sağlıyoruz ve karşımıza çıkan düşman uçaklarını elimizden geldiği kadarıyla düşürerek devam ediyoruz. Oyunun kontrollerinin biraz zor olduğunu söyleyebilirim. Bunu da oyunun 4 gün içerisinde geliştirilmesine bağlıyorum. 

Konudan bağımsız olarak, biraz stres atmak biraz da simülasyon oyunu oynamak isterseniz Davay Down Simulator'ı ücretsiz olarak indirebilirsiniz.