Desert Golfing 1.05 (Android)

Desert Golfing

Desert Golfing
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz golf oyunudur.

Desert Golfing, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz eğlenceli ve orijinal bir golf oyunudur. Klasik bir atari oyunu gibi görünen Desert Golfing çok basit ve minimalistik olmasına rağmen vereceğiniz paraya değeceğini göreceksiniz.

Oyunların eğlenceli ve güzel olmak için karmaşık ve detaylı grafiklere ihtiyacı olmadığını kanıtlayan bir oyun olan Desert Golfing bağımlılık yapıcı bir içeriğe sahip. Ne olduğunu anlamadan bir anda kendinizi 30 seviye atlamış bulabilirsiniz.

Oyundaki amacınız basit. Angry Birds benzeri bir oyun yapısına sahip diyebiliriz. Topun yönünü ve mesafesini parmağınızla tutup çekerek belirliyorsunuz. Daha sonra parmağınızı bırakarak topu gönderiyorsunuz.

Oyunda her bölümde ekran değişiyor ve her level birbirinden farklı. Bazı bölümler ne kadar basitse diğerleri de o kadar zor olabiliyor. Gerçek golf gibi düşünmemeniz gereken oyunda amacınız en az hamleyle leveli tamamlamak.

Oyunun tek eksiği fazladan bir kaç özelliği olmaması. Çok basit bir şekilde tasarlanmış ve menüsü bile yok. Fakat oyun o kadar eğlendirici ve meşgul edici ki, bunu farketmeyeceksiniz bile. Eğer siz de bu tarz oyunları seviyorsanız, Desert Golfing'i indirip denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR