Desert Rally Trucks

Desert Rally Trucks
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Desert Rally Trucks, bir kamyon şoförü olarak yük taşımanızı ve hızlı olmanızı amaçlayan bir beceri oyunudur.

Kamyon şoförlüğü konusunda bilginiz var mı bilmiyoruz? Ama bu oyunda zorlu yollardan geçmeniz ve güçlü kamyonlarla yük taşımanız lazım. Patronunuz bu yük taşıma işini herkese veremez. Çünkü yol boyunca birçok tehlikeli viraj ve yokuş bulunmakta. Bu yüzden sadece profesyonel şoförler bu yollardan gidebilirler. Sizin profesyonel bir şoför olduğunuzu biliyoruz. Bu yüzden hemen Android platformundan ücretsiz bir şekilde Desert Rally Trucks'ı indirin ve yük taşımaya başlayın.

Desert Rally Trucks, dağlardan ve köylerden geçerek yük taşımanızı amaçlayan bir beceri oyunudur. Oyunda size verilen yükü düşürmeden ve hızlı bir şekilde hedefe ulaştırmaya çalışıyorsunuz. Yükü düşürdüğünüz zamanlarda oyuna yeniden başlamanızda fayda var. Çünkü oyun geliştiricileri düşürdüğünüz yükler için size puan vermiyorlar.

Birbirinden farklı kamyonlar ve birbirinden ilginç yüklerle birlikte Desert Rally Trucks oyununu oynarken çok eğleneceksiniz. Oyunda bulunan kamyon ses efektleri ve oyun grafikleri ile kendinizi gerçekten de kamyon şoförü gibi hissedeceksiniz.

Hemen şimdi Desert Rally Trucks oyununu indirin ve zorlu yollardan geçerek size verilen hedefe yükleri götürmeye çalışın.