DGSApp

DGSApp
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

DGSApp, Dikey Geçiş Sınavı'na hazırlananlar için ücretsiz test uygulamasıdır.

DGSApp, ÖSYM tarafından her yıl Temmuz ayında gerçekleştirilen Dikey Geçiş Sınavı’na (DGS) hazırlanan ön lisans mezunları için hazırlanmış bir test uygulamasıdır. Sayısal ve Sözel Mantık, Matematik, Türkçe, Geometri derslerine ilişkin geçtiğimiz yıllarda DGS’de çıkan soruları yanıtlarıyla bir araya toplayan uygulama sayesinde gecenizi gündüzünüze katarak çalıştığınız sınav öncesi kendinizi test edebilir, eksik olduğunuz konuları görebilirsiniz.

Dikey Geçiş Sınavı’na hazırlananlar için birçok ders için hazırlanmış testleri tamamen ücretsiz olarak sunan DGSApp, kullanımı basit bir arayüz ile geliyor. Giriş ekranında sayısal ve sözel alanda dersler arasından eksik olduğunuzu düşündüğünüz dersi seçiyor ve önceki yıllarda sorulmuş soruları süre eşliğinde çözmeye başlıyorsunuz. Test sonucunda doğru ve yanlış sayınızı, sürenizi, ortalama puanınızı görebiliyorsunuz.

Uygulama içerisinde yer alan testleri akıllı telefon veya tabletinize indirerek gittiğiniz bir yerde de DGS’ye hazırlanmanız, kendinizi sınav öncesi sınamanız mümkün. Üstelik testleri indirmek için hiçbir ücret ödemeniz gerekmiyor.

YORUMLAR