Diablo 3 Fire Live Wallpaper

Diablo 3 Fire Live Wallpaper
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Diablo 3 Fire Live Wallpaper, adından da anlaşıldığı üzere Diablo 3 hayranlarının Android cihazlarında kullanabileceği ateşli bir canlı duvar kağıdı uygulamasıdır.

Diablo 3 Fire Live Wallpaper, dünyanın en popüler en sevilen oyunlarından biri olan Diablo'nun Android cihazlarınızın ekranında görüntülenmesini sağlayan canlı duvar kağıdı uygulamasıdır.

Yeni paketi Reaper Of Souls'un çıkışı ile birlikte yeniden canlanan oyunun ikonunu içeren ekran görüntüsü oldukça ateşli ve etkileyici. Diablo 3 hayranı bir geliştirici tarafından hazırlanan uygulama da herhangi bir can sıkıcı reklam bulunmuyor. Bu nedenle uygulamayı rahatlıkla kullanabilirsiniz. Canlı duvar kağıdı olmasına rağmen cihazlarınızın performansını hiç etkilemeyen uygulama ile Android telefon ve tabletlerinizi kişiselleştirebilirsiniz.

Uygulama üzerindeki ateşki ve etkileyici duvar kağıdına yeni temalar ekleneceği geliştirici tarafından uygulama notlarına eklenmiştir. Ayrıca Reaper of Souls temalı yeni canlı duvar kağıdıda yakında kullanılabilecek.

Sizde Diablo 3 oynamaktan hoşlanıyorsanız yada Diablo 3 hayranıysanız bu uygulamayı hemen ücretsiz olarak indirmelisiniz.

YORUMLAR