Diana Photo 0.6.0 (Android)

Diana Photo

Diana Photo
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Diana Photo farklı çeşitlerde filtre ve efekt seçenekleri sunarak kullanıcılara fotoğraflarını diledikleri gibi kişiselleştirme şansı sunuyor.

Özellikle Instagram gibi popüler fotoğraf paylaşım sitelerini aktif bir şekilde kullanan kullanıcılara hitap eden Diana Photo sayesinde fotoğraflarınıza orijinal dokunuşlar yapabilir ve onları daha orijinal kılabilirsiniz.

Hem iOS hem de Android platformları için ücretsiz olarak sunulan Diana Photo’da birbirinden göz alıcı efektler ve filtreler yer almakta. Bu efekt ve filtrelerden istediğinizi seçip ister daha önce çektiğiniz bir fotoğrafa ister o an çekeceğiniz fotoğrafa ekleyebilirsiniz. Uygulamayı kullanarak farklı fotoğrafları aynı karede kombine edebilir ve bu sayede ortaya orijinal çalışmalar çıkartabilirsiniz.

Uygulamanın en dikkat çeken yanlarından bir tanesi de kolay kullanım özelliklerine sahip olması. Daha önce bu tarz bir uygulama kullanmamış olanlar bile Diana Photo’yu kullanırken herhangi bir zorlukla karşılaşmayacaktır. Bu tarz uygulamalarda görmeye alıştığımız sosyal medya paylaşım seçenekleri Diana Photo’da da mevcut. Oluşturduğunuz fotoğrafları Instagram, Facebook ve twitter gibi kanallarda paylaşabilirsiniz.

Genel olarak Diana Photo fotoğraf çekmekten keyif alanların mutlaka denemesi gereken seçeneklerden bir tanesi.

YORUMLAR