Doodle: Schedule Maker 3.0.3 (Android)

Doodle: Schedule Maker

Doodle: Schedule Maker
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Doodle: Schedule Maker etkinlik oluşturmayı kolaylaştıran bir uygulamadır

Doodle: Schedule Maker kullanıcılara etkinlik oluşturma ve planlar yapma konusunda oldukça pratik bir çözüm sunan bir mobil uygulama.

Android işletim sistemini kullanan akılı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip faydalanabileceğiniz bir etkinlik oluşturma uygulaması olan Doodle: Schedule Maker temel olarak arkadaşlarınızla birlikte yapacağınız buluşmaları, toplantıları ve gezi gibi etkinlikleri hızlı ve zahmetsiz bir şekilde organize etmenize yardımcı oluyor. Doodle: Schedule Maker kullanarak bir etkinlik oluşturuyorsunuz, arkadaşlarınızı bu etkinliğe davet ediyorsunuz veya arkadaşarınız sizi oluşturdukları etkinliklere davet ediyor. Sonrasında ise davetliler etkinliğe katılıp katılamayacaklarını belirtiyorlar.

Doodle: Schedule Maker'ın en güzel özelliği anket sistemine sahip olması. Bir etkinlik oluştururken en büyük dert insanların ilgisini çekecek bir etkinlik seçimi yapmak olabiliyor. İşte Doodle: Schedule Maker ile farklı etkinlik önerilerini anket şeklinde arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Bu sayede arkadaşlarınız anket şeklinde hangi etkinliği tercih ettiklerini belirleyebilirler. Sonuçlara göre ortak bir etkinlik kararı verilebilir.

Doodle: Schedule Maker'da etkinliğin hangi tarihlerde yapılması da ortak bir şekilde kararlaştırılabiliyor. Tıpkı anket sistemine benzer şekilde davetlilere belirlenen tarih aralığında hangi günlerde katılım yapabilecekleri soruluyor ve sonuçlar bir arada görüntülenebiliyor.

YORUMLAR