Doodle 3.10.1 (Android)

Doodle

Doodle
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Doodle ile etkinliklerinizi kolay bir şekilde organize edebilirsiniz.

Doodle dünyanın en çok kullanılan etkinlik ve anket oluşturma uygulamasıdır. Doodle ile toplantılarınızı organize edebilir, online anketler düzenleyebilir ya da arkadaşlarınızda buluşmalar organize edebilirsiniz.

Android işletim sistemini kullanan bu uygulama ücretsiz olarak kullanıcılarına hizmet ediyor. Basit ve kullanışlı arayüzü ile hızlı bir kullanımı bulunan uygulama yoğun kişilerin mutlaka denemesi gereken bir uygulamadır. Doodle ile etkinliklerinizi ne zaman gerçekleştireceğinizi arkadaşlarınızla ortak bir şekilde karar verirsiniz. Her erkinlik öncesi yaşanan kararsızlık bu uygulama ile son buluyor.

Uygulama Özellikleri;

  • Kayıt ya da ödeme gerektirmeyen planlayıcı
  • Her zaman her yerde kolaylıkla etkinlik oluşturma
  • Online anlet desteği
  • Rehber senkronizasyonu ile online anket başlatma
  • Toplantı planlayıcısı
  • Facebook bağlantısı

Doodle ile Facebook arkadaşlarınızla bağlantı kurabilir ve onların da düşüncelerini öğrenebilirsiniz. Mail üzerinden kullanıcılarla iletişime geçen uygulama basit materyal tasarım ile göz zevkinize de hitap edecek. Doodle'ın yeteneklerini arttırmak isterseniz Doodle Premium hesabına geçiş yapabilirsiniz.

Doodle uygulamasını Play Store üzerindne kolaylıkla indirebilirsiniz. Ücretsiz olan bu uygulamayı Android telefon ve tabletleriniz üzerinde kolaylıkla kullanabilirsiniz.

YORUMLAR