Dotster 1.92 (Android)

Dotster

Dotster
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dotster, TwoDots oyunundan fazlasıyla esinlenerek hazırlanmış yepyeni bir Android oyunu.

Dotster, çoğumuzun en az bir kere oynadığı bulmaca oyunu TwoDots’dan esinlenerek hazırlanmış bir Android oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Telefon ve tabletimize ücretsiz olarak indirip oynayabildiğimiz oldukça ufak boyutlu olan oyunda 500’ün üzerinde bölüm bulunuyor ve her bölümde farklı bir amacımız var.

Mobilde milyonlarca indirmeye ulaşan TwoDots’ın aksine tüm platformlarda oynanabilir olan Dotster oyununda amacımız tahmin edeceğiniz üzere renkli noktaları birleştirmek. Notaları birleştirirken kare veya dikdörtgen şekiller oluşturabildiğimiz gibi çapraz olarak ta bağlayabiliyoruz. Bu noktada oyunun çok basit olduğunu düşünebilirsiniz ancak son derece dikkat isteyen, hızlı hareket edilmemesi gereken bir bulmaca oyunu. Özellikle ilerleyen seviyelerde bunun daha da farkına varacağınızı söyleyebilirim.

Sadece tek başımıza oynayabildiğimiz diğer bir deyişle çoklu oynamayı desteklemeyen yapımda 6 farklı oyun moduna yer verilmiş. Bazılarında belli sayıda nokta birleştirmemiz, bazılarında belli bir puana ulaşmamız, bazılarında da rakamlar içeren noktaları ortadan kaldırmamız gerekiyor. Lakin bu oyun seçeneklerinden istediğimizi deneyemiyoruz. Bölümleri geçtikçe karşımıza çıkıyorlar. Bölüm demişken oyun TwoDots’dan da fazla sayıda bölüm sunuyor ve satın alım gerçekleştirmeden oynayabiliyoruz.

Noktaları birleştirmeye dayanan oyuna zor unvanını kazandıran öğeler ise süre ve hareket sınırı. Hangi oyun modunda oynarsanız oynayın noktaları belirtilen hareket sınırına ulaşmadan ve de süreyi aşmadan temizlememiz gerekiyor.

Daha önce TwoDots oyununu oynadıysanız yeni bölümler eklenene dek benzer oynanış sunan Dotster oyunu ile oyalanabilirsiniz.

YORUMLAR