Dr. Parking 4 1.02 (Android)

Dr. Parking 4

Dr. Parking 4
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dr. Parking 4 mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir park etme oyunudur

Dr. Parking 4 oyunculara zorlu bir park etme deneyimi sunan ve eğlenceli bir oynanışa sahip olan bir mobil oyun. 

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir araba park etme oyunu olan Dr. Parking 4'de hesaplama ve araç kullanma yeteneklerimizi konuşturmaktayız. Oyuna kullanacağımız aracı seçerek başlıyoruz ve sonrasında farklı bölümlerde bize verilen park etme görevlerini gerçekleştirmeye çalışıyoruz. Bu görevlerde temel amacımız işaretlenen alanlara aracımızı diğer araçlara sürtmeden ve park alanının dışına çıkmadan yerleştirmek. Bu işi ne kadar kısa sürede yaparsak o kadar yüksek puan kazanıyoruz. Bölümleri tamamladıkça kazanacağımız parayla yeni araçların kilidini açabilmemiz mümkün.

Dr. Parking 4 içerisinde çok sayıda bölüm yer alıyor. Bu bölümler giderek zorlaşan bir yapıya sahip. Oyunu tek başınıza oynayabileceğiniz gibi multiplayer modunda diğer oyuncularla yeteneklerinizi karşılaştırabiliyorsunuz. Bu modda gerçek zamanlı olarak rakiplerinizle eşleşiyorsunuz ve birbirinizin hayalet araçlarıyla yarışıyorsunuz.

Dr. Parking 4 oldukça güzel görünen grafiklere sahip olan bir park etme oyunu. Oyun içerisinde farklı kamera açılarını kullanarak aracınızı yönetebiliyor, dikiz aynasından faydalanabiliyorsunuz. Oyunu oynamak için ekrandaki dokunmatik kontrolleri kullanıyorsunuz. Aracınızı yönlendirmek için sağ taraftaki direksiyonu döndürmeniz, gaz ve fren pedallarıyla ilerlemesini veya durmasını sağlamanız gerekiyor. Yukarıdaki vites ile de geri vitesi kullanabilirsiniz.

YORUMLAR