Project Cars 2

Project Cars 2

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 7,544
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Namco Bandai Games

Project Cars 2 yüksek gerçekçilik sunan bir yarış oyunudur

Project Cars 2 eğer gerçekçi ve güzel görünen bir yarış oyunu oynamak isterseniz kaçırmamanız gereken bir yapım.

Hatırlanacağı üzere ilk Project Cars sunduğu kaliteyle oyuncuların beğenisini kazanmıştı. Project Cars 2 daha da gelişmiş bir şekilde karşımıza çıkıyor. Oyunda dünyanın dört bir yanında birbirinden güzel arabalarla yarışabilmekteyiz. Project Cars 2, toplamda 180'den fazla lisanlı arabaya yer vermekte. Ferrari, Lamborghini ve Porsche gibi ünlü markaların hız canavarları oyunda kullanılabiliyor.

Project Cars 2'de gerçekçiliği büyük önem veriliyor. Oyun hazırlanırken mekaniklerin gerçeğe uygun olabilmesi için profesyonel yarış pilotlarıyla birlikte çalışılmış. Hava şartları, zemin şartları gerçek zamanlı olarak yarışın gidişatını değiştirebiliyor. Oyuna yeni zemin türleri de eklenmekte. Artık buzlu zeminde, toprak ve çamur zeminde yarışabiliyoruz.

Project Cars 2 içinde 24 saatlik gece - gündüz döngüsü bulunmakta. Ayrıca mevsim şartları da oyuna yansıtılıyor. Oyundaki fizik hesaplamaları son teknolojiye uygun olarak yapılıyor.

Project Cars 2 teknik olarak da güçlü bir oyun. 12K çözünürlük ve sanal gerçeklik desteği Project Cars 2'yi rakiplerinden ayıran özellikler. Project Cars 2'nin minimum sistem gereksinimleri şu şekilde listelenmekte:

- Windows 10 işletim sistemi

- 3.5 GHz Intel Core i5 3450 veya 4.0 GHz AMD FX 8350 ekran kartı

- 8 GB RAM

- Nvidia GTX 680 veya eşdeğer özelliklere sahip ekran kartı

- DİrectX 11

- 50 GB boş depolama alanı

- DirectX uyumlu ses kartı

- İnternet bağlantısı

Oyunun demosunu nasıl indireceğinizi bu yazımıza göz atarak öğrenebilirsiniz:
Steam Hesabı Açma ve Oyun İndirme