Dragons of Atlantis (Android)

Dragons of Atlantis

Dragons of Atlantis
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dragons of Atlantis, Android cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz ejderhaların yer aldığı bir strateji oyunudur.

Dragons of Atlantis, Android kullanıcılarının akıllı telefonları ve tabletleri üzerinde ücretsiz olarak oynayabilecekleri, ejderhaların yer aldığı bir strateji oyunudur.

15 Milyon kullanıcısıyla dünya üzerinde en çok oynanan tarayıcı oyunlarından bir tanesi olan ve şimdi Android cihazlar üzerinde kullanıcılarla buluşan Dragons of Atlantis, oldukça sürükleyici bir oynanışa sahip.

Eski insanlar Atlantis'i tam bir çöküş döneminde yüzüstü bırakarak şehri terketmişlerdi. Bir ejderha varisi olarak sizin göreviniz, kendi ejderhalarınızı yetiştirmek ve Atlantis'i eski günlerine geri döndürmeye çalışmak.

Harabeye dönen şehrinizi yeniden inşa etmeli ve antik çağlara ait bilgiler ışığında Atlantis'i yeniden keşfetmelisiniz. Kendi şehrinizi geliştirin, ordunuzu kurun, kaynaklarınızı yönetin, düşmanlarınızla savaşın, görevleri başarıyla yerine getirin ve çok daha fazlasına ulaşın.

Yavru ejderhanızı yetiştirerek, ilerleyen zamanlarda savaşlarda kullanabilir ve ejderhanız yardımıyla savaş alanlarında düşmanlarınıza karşı üstünlük sağlayabilirsiniz.

Ayrıca diğer oyuncularla ittifaklar oluşturabilir veya diğer oyunculara karşı gerçek zamanlı olarak savaş verebilirsiniz. Tüm bunların dışında oyun içerisinde yer alan mesajlaşma sistemi ile arkadaşlarınızla sohbet edebilirsiniz.

Atlantis'i o eski güzel günlerine döndürmek ve bir ejderha varisi olarak kendinizi tüm dünyaya tanıtmak için Dragons of Atlantis'te sizler de hemen yerinizi alabilirsiniz.

YORUMLAR