Draw on Snow

Draw on Snow
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Draw on Snow uygulamasını kullanarak karın üzerine resim çizebilir veya birinin ismini yazabilirsiniz.

Karlı manzara resimleri herkes tarafından beğenilir ve eskiden de kartpostallarda en çok kar resimleri yer alırdı. Draw on Snow uygulaması da kar üzerine çizim yapmayı sevenler için geliştirilmiş. Android platformu üzerinden ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu uygulama gerçekten isterseniz sizi bir ressam yapabilir.

Draw on Snow uygulaması arkaplanı kar olan bir ekran üzerinde çizim yapmanıza imkan veren eğitici bir yazılım. Bu yazılım sayesinde karın üzerine ev çizebilir veya bir arkadaşınızın ismini yazabilirsiniz. Özellikle yazın tercih edilmesini beklediğimiz bu uygulamayı kışın pek fazla kullanmanızı önermiyoruz. Dışarda kar yağarsa gidip orada resim çizmek daha mantıklı olabilir.

Akıllı etiketleri ile Draw on Snow'un ekranına çeşitli resimler koyabiliyorsunuz. Mesela bir arkadaşınıza karın üzerinde yaptığınız bir çalışmayı gönderecekseniz samimi resimleri koymayı tercih etmelisiniz. Ama sizden yaşça daha büyük birilerine göndermeyi düşünüyorsanız biraz daha ağırbaşlı resimleri tercih etmelisiniz. Kar tanesi, insan eli, kardan adam ve resmi kaydetme gibi çeşitli menü seçeneklerini kullanarak Draw on Snow uygulaması içerisinde gezinebilirsiniz.

Sıkıldığınız zamanlarda resim yapmayı seviyorsanız Draw on Snow uygulamasını denemelisiniz. Çünkü karda resim çizmek gerçekten de eğlenceli olabilir.

YORUMLAR