Drawing Lessons Celebrities

Drawing Lessons Celebrities
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Drawing Lessons Celebrities, çizim yapabilmeyi öğrenmek isteyen kullanıcılara yavaş yavaş öğreten ve ünlü kişilerin portrelerini çizdiren eğitici ve eğlenceli bir Android uygulama.

Michael Jackson, Katy Perry, Cristiano Ronaldo, Eminem, Justin Biber yada Jodie Foster gibi magazin Dünyası'nın en popüler isimlerinin resimlerini çizebilmek istiyorsanız, Drawing Lessons Celebrities size gerekli eğitimi vererek adım adım çizmenize yardımcı oluyor. Benim gibi hiç bir çizim yeteneğine sahip olmasanız bile uygulama size teker teker tüm detayları anltarak resimleri çizmenizi sağlıyor. Üstelik düz resimler çizmek yerine ünlü kişilerin resimlerini çizerek daha eğlenceli öğrenebiliyorsunuz.

Yetenek olmadan yapılamayacak işlerden bir tanesi olan çizimi basitleştiren ve en ince ayrıntısına kadar öğreten uygulama sayesinde siz de kısa süre içerisinde birbirinden güzel resimler çizmeye başlayabilirsiniz. Dersler halinde ilerleyeceğiniz uygulama sayesinde aklınıza gelecek pek çok aktör, aktris, futbolcu yada komedyeni çizerek aynı zamanda çizim yapmayı öğrenebiliyorsunuz.

Özellikler:

  • Tamamen ücretsiz
  • Kullanımı kolay
  • Her resim için 3 farklı zorluk seviyesi
  • İleri ve geri alma
  • Yakınlaştırma ve uzaklaştırma
  • Onlarca ünlü resmi çizebilme

Eğer birbirinden güzel portreler çizmek ve resim yapmayı yavaş yavaş öğrenmek istiyorsanız Drawing Lessons Celebrities uygulamasını Android mobil cihazlarınıza mutlaka indirmenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR