Drift Zone 1.1.2 (Android)

Drift Zone

Drift Zone
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Drift Zone adından da anlaşılabileceği gibi drift sporu üzerine yoğunlaşan keyifli bir oyundur.

Drift Zone Android işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletler üzerinde oynayabileceğiniz keyifli bir drift yapma oyunudur. Grafik kalitesiyle dikkat çeken bu oyun özellikle drift sporuna merakı olan oyunseverlerin beğenisini kazanacaktır.

Bu tarz oyunlardan beklendiği gibi Drift Zone’da da kişiselleştirilebilir araç modellemelerine yer verilmiş. Araçlarınızın jantlarını ve diğer aksesuarlarını değiştirebilirsiniz. 16 farklı bölümün yer aldığı oyuna sürekli olarak yeni bölümler eklenmektedir.

Gerçekçi dinamiklere, g kuvveti tepkimelerine ve iyi tasarlanmış hız animasyonlarına sahip olan Drift Zone’da bir de ağır çekim modu yer almakta. Bu mod ile aracımızı ağır çekime alarak kritik noktaları daha rahat bir şekilde tamamlayabiliyoruz. Global lider tablolarına adınızı yazdırmak için yapmanız gereken tek şey gaza basmak ve virajları hızlı bir şekilde tamamlamak.

Kısaca yarış oyunları dikkatinizi çekiyorsa ve bu kategoride oynayabileceğiniz kaliteli bir alternatif arıyorsanız Drift Zone’u denemenizi öneriyorum.

YORUMLAR