Drop Hunt

Drop Hunt
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Drop Hunt eğlenceli ve sevimli bir mobil bulmaca oyunudur

Drop Hunt her yaştan oyun severe hitap eden, sevimli kahramanlar içeren bir mobil bulmaca oyunu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Drop Hunt'da çok sevdiği kızını kurtarmaya çalışan bir bilim adamının hikayesi konu alınıyor. Bilim adamımız kızını kurtarabilmek için özel bir ilaç geliştirmek zorundadır. Bu ilaçı üretebilmek için ise mikroskopla baktığı renkli damlacıkları aynı renkteki kavanozlarda toplaması gerekiyor. Biz de ona bu işte yardımcı oluyoruz ve zorlu bölümleri zekamızı kullanarak geçmeye çalışıyoruz.

Drop Hunt'da oyun tahtasında aynı renkte veya farklı renkte bir veya birden fazla damlacık yer alıyor. Bu damlacıkları kendileriyle aynı renkte olan kavanozlara sokmaya çalışıyoruz. Damlacıkları parmağımızı ekranda sürükleyerek yönetebiliyoruz. Bir damlacığı hareket ettirdiğimizde diğer damlacıklar da önlerinde herhangi bir engel yoksa aynı yönde hareket ediyor. Belirli hamle sayısına sahip olduğumuz için bölümü geçebilmek için dikkatli hesaplama yapmamız gerekiyor.

Drop Hunt boyunca 4 farklı mekanı ziyaret ediyoruz ve 80 bölümü tamamlamaya çalışıyoruz. Oyunun renkli ve güzel görünen grafiklere sahip olduğu söylenebilir. Drop Hunt bütün aile üyelerinin birlikte keyifle oynayabileceği bir mobil oyun.