Dubstep Pads 3.0 (Android)

Dubstep Pads

3.0
Dubstep Pads
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dubstep Pads, kendi Dubstep müziğinizi yapabilmenizi sağlayan hem eğlenceli hem de yararlı bir Android müzik uygulaması.

Dubstep Pads, Launchpad ile başlayan müzik yapma çılgınlığını dubstep müzik türüne çeviren ve oldukça eğlenceli bir Android Dubstep uygulaması. Bu pad sayesinde istediğiniz Dubstep müziklerini hazırlayarak kayıt edebilmeniz mümkün.

Android uygulama marketi üzerinde çok fazla sayıda Dubstep müzik yapmanızı sağlayan uygulama olmasına rağmen, bunlardan çok az sayıda olanı gerçekten işe yarıyor ve düzgün olarak çalışıyor. Dubtep Pads'in de bunlardan bir tanesi olduğunu söyleyebilirim.

Çok fazla büyük bir uygulama olmadığı için cihazınızı yormayan ve ağırlaştırmayan Dubstep Pads, kullanımı son derece kolay bir uygulama. Fakat daha önce pad deneyiminiz yoksa ve pad'in nasıl çalıştığına dair fikriniz de yoksa bir süre uygulamayı keşfetmek için kullanmanız gerekiyor. Her şeyi çözdükten sonra siz de yaratıcılığınızı kullanarak mükemmel şarkılar ortaya çıkarabiliyorsunuz. Elbette bir Skrillex şarkısı yapabilmeniz zor ama eğlenmenizi sağlayan şarkıların ortaya çıkacağına eminim.

Farklı ses, ton ve basslarda 90 adet pad olan uygulama, böylece birbirinden farklı şarkılar ve ritimler yakalamanızı sağlıyor. Sunmuş olduğu detaylı özellikler sayesinde gerçek anlamda Dubstep müzikler geliştirmenizi sağlayan uygulamanın belli başlı uygulamaları aşağıdaki gibidir:

  • Çoklu dokunma desteği
  • 6 farklı dubstep müzik kiti
  • 90 gerçekçi ses
  • Stüdyo kalitesinde ses
  • Çalması kolay
  • Hem amatör hem de DJ'ler tarafından kullanılabilirlik
  • Çalınan şarkıyı kaydetme
  • Ücretsiz

Çaldığınız şarkıları kaydederek arkadaşlarınıza da dinletmenizi sağlayan uygulama sayesinde kendi Dubstep müziklerinizi yaparak ya da en azından deneyerek gelişim gösterebilirseniz. Eğer bu işte deneyiminiz varsa ortaya çok daha güzel şeyler çıkacaktır. Dubstep Pads uygulamasını Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip mutlaka deneyin.

YORUMLAR