Duolingo Test Center

Duolingo Test Center
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Duolingo Test Center uygulaması ile İngilizce sertifika sınavına evinizden katılabilirsiniz.

Duolingo Test Center, TOEFL ve IELTS gibi sertifika veren pahalı sınavlara alternatif olarak geliştirilmiş bir eğitim uygulamasıdır. Kısa bir süreliğine ücretsiz olan bu uygulama sayesinde dünyanın parasını ödemeden İngilizce yeterliliğinizi sertifikalandırabilirsiniz.

Duolingo Test Center, Android akıllı telefon ve tabletinizden hiçbir ücret ödemeden İngilizce sertifika sınavına girebileceğiniz bir uygulama. Kimlik bilgilerinizi vererek sınava başlıyor ve seviyenize göre yöneltilen soruları yanıtlamaya başlıyorsunuz. Okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerinizi ölçen soruları sürekli çevrimiçi gözetmenler aracılığıyla yanıtlıyorsunuz. Tabii ki bunun için uygulamanın cihazınızın kamera ve mikrofonuna erişimine izin vermeniz gerekiyor.

Sınav için uzaklara gitme ve sınav sonucunu bekleme sorunlarına çözüm getiren Duolingo Test Center, yeni bir sistem olduğundan şu anda herkese ücretsiz olarak açılsa da deneme sürecinin ardından sınav ücreti 20 dolar olacak.

Duolingo Test Center Android uygulamasını cihazınıza yükleyerek İngilizce yeterliliğinizi sertifika ile süsleyebilirsiniz.