Easy Volume Booster 1.8.2 (Android)

Easy Volume Booster

Easy Volume Booster
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Easy Volume Booster ile Android cihazınızın ses seviyesini birkaç dokunuşla artırabilirsiniz

Easy Volume Booster kullanıcılara mobil cihazları için ses yükseltme imkanı veren bir ses artırma uygulamasıdır.

Android işletim sistemini kullanan mobil cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir ses yükseltme uygulaması olan Easy Volume Booster kullanıcılara Android cihazlarınızın ses seviyesini yüzde 10 - yüzde 25 civarında yükseltme vaadinde bulunmakta. Uygulama bir ekolayzır gibi çalışmakta ve kullandığı algoritma sayesinde Android cihazınızın ses frenkans kanallarını iyileştirmekte. Bu sayede daha güçlü ve daha temiz bir ses elde edilmekte.

Easy Volume Booster ses artırma işlemi için fakrlı seçenekler sunmakta. Uygulama ile dilerseniz medya oynatıcının sesini, dilerseniz zil sesini, dilerseniz alarm sesini artırabiliyorsunuz veya hepsini ya da seçeceğiniz sesleri bir arada artırabilirsiniz. Easy Volume Booster arayüzü kolay anlaşılabilir bir şekilde tasarlanmış. Android cihazınızın ses seviyesini artırmak için yapmanız gereken uygulamayı çalıştırmak, uygulama arayüzünde sesini artırmak istediğiniz kanalı seçmek ve kaydırma çubuklarıyla ses seviyesini ayarlamak.

Easy Volume Booster yolculuklarda yol gürültüsünden dinlemek istediğiniz müzik veyaizlediğiniz filmin sesini duyamadığınızda, alarm sesini duymakta güçlük çektiğinizde veya telefonunuzun zil sesini duyamadığınızda size yardımcı olabilecek bir uygulama.

YORUMLAR