Ehliyet Cebimde

Ehliyet Cebimde
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ehliyet ve SRC belgesi almak istiyorsanız, uygulama üzerinden ek kaynağa ihtiyaç duymadan çalışabilirsiniz.

Ehliyet almak isteyen veya SRC belgesine sahip olmak isteyen adaylar için hazırlanan Ehliyet Cebimde uygulaması ile herhangi bir ek kaynağa ihtiyaç duymadan Android cihazlarınızdan sınava hazırlanabilirsiniz.

Ehliyet almak için ve SRC belgesine sahip olabilmek için öncelikle yazılı sınavdan geçmek gerekiyor. Adayın, teorik olarak öğrendiklerini sınayan bu sınavlarda başarılı olanlar uygulama sınavlarına girebilme hakkı kazanıyor. Ehliyet kurslarında vakit kaybetmek istemeyen veya yeterli maddi imkana sahip olmayan kullancıların faydalanabileceği Ehliyet Cebimde uygulamasında, 4000’e yakın soru bulunuyor ve adaylara kesin başarı garantisi veriyor. Tüm ehliyet türleri ve SRC belgesi türlerinde hazırlanan sorular sayesinde sınavlara kolaylıkla hazırlanabileceğiniz uygulamada, geçmiş yıllara ait sınav sorularıyla da kendinizi test edebiliyorsunuz. Test bitiminde yaptığınız doğru ve yanlışları görebiliyor, boş bıraktığınız ya da yanlış yaptığınız soruların doğru yanıtlarını da inceleyebiliyorsunuz.

A1, A2, B,C, D, E, F, G, H sınıfı ehliyet türlerini ve SRC1, SRC2, SRC3, SRC4 belgesini almak isteyen adayların faydalanabileceği Ehliyet Cebimde uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.