Ehliyet Soruları

Ehliyet Soruları
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ehliyet Soruları, trafik levhalarını öğrenerek kendinizi bu konuda test edebileceğiniz yararlı ve eğitici bir Android uygulamasıdır.

Şüphesiz trafik dendiğinde aklımıza ilk gelen şey trafik tabela ve lavhalarıdır. Bu levhaların anlamlarını bilmeden yola çıkmak hem kendi can sağlığınız hemde diğer sürücüler açısından tehlikeli ve zararlıdır.

Eğer kısa bir süre içerisinde ehliyet almayı düşünüyorsanızi fakat sınavı geçmek için yeterli bilginiz olmadığını biliyorsanız, Ehliyet Soruları uygulaması size yardımcı olabilir.

Uygulama ile kendinizi trafik tabela ve levhaları hakkında test edebilir ve böylece sınavda çıkacak olan sorulara yakın sorular çözerek hazırlanmış olursunuz. Fakat bu uygulama sadece trafik levhaları ile ilgilidir. Diğer konuları çalışabilmek için farklı kaynaklar bulmanız gerektiğini unutmayınız.

Test halinde hazırlanan uygulamanın kullanımı son derece basit. Tasarım ve grafik kalitesi yüksek olmamasına rağmen, eğitici bir uygulama olma özelliği taşıyan Ehliyet Soruları'nı kesinlikle indirip kullanmanızı tavsiye ederim. Uygulamayı Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR