Emoji Keyboard-Funny &Colorful 1.0 (Android)

Emoji Keyboard-Funny &Colorful

1.0
Emoji Keyboard-Funny &Colorful
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Emoji Keyboard-Funny &Colorful kullanışlı bir emoji klavye uygulamasıdır

Emoji Keyboard-Funny &Colorful eğer mobil cihazınızın standart klavyesi ihtiyaçlarınızı karşılamıyorsanız beğeninizi kazanabilecek bir mobil emoji klavye uygulaması.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip faydalanabileceğiniz bir klavye uygulaması olan Emoji Keyboard temel olarak binlerce emojiye sahip bir klavyeyi mobil cihazlarınıza eklemekte. Günlük yazışmalarımızda, mesajlaşmalarımızda ve sosyal medya bildirimlermizde emojileri yaygın olarak kullanıyoruz. Bu nedenle bu emojilere hızlı erişmek bizim için daha iyi bir kullanıcı tecrübesi anlamına geliyor. İşte Emoji Keyboard-Funny &Colorful bu gelişmiş kullanıcı deneyimini bize sunmakta.

Emoji Keyboard-Funny &Colorful ile sık kullandığınız emojiler bir araya toplanarak kolay erişebileceğiniz şekilde size sunuluyor. Böylece mobil cihazınızda yazı yazarken emojileri daha hızlı bir şekilde ekleyebiliyorsunuz. Emoji Keyboard-Funny &Colorful içerisinde klasik emojilerin yanısıra ( ͡° ͜ʖ ͡°), (ʘ‿ʘ) gibi metin şeklindeki ifadeler de yer almakta. Emoji Keyboard-Funny &Colorful swipe yani parmak sürükleme tabanlı metin girişini de destekliyor.

Türkçe dil desteğine sahip olan uygulama farklı temaları da kullanmanıza izin veriyor. Ayrıca tuşlara dokunduğunuza uygulamanın tuş sesi çıkarmasını da sağlayabiliyorsunuz. Klavye rengi, yazıtipi rengi de değiştirilebiliyor.

YORUMLAR