Endless Numbers 1.0.0 (Android)

Endless Numbers

Endless Numbers
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Endless Numbers, küçük yaştaki çocuklarınızın erken yaşlarda sayıları öğrenmesini sağlayan yararlı ve ücretsiz bir Android eğitim uygulaması.

Endless Numbers, geliştirici firmanın alfabe uygulaması çok tuttuktan sonra çocuklara özel geliştirmiş olduğu sayı öğrenme uygulaması. Farklı oyunlar ve bulmacalar ile eğlenceli bir şekilde sayıları öğreten uygulamanın grafikleri de tasarımı da çocuklarınızın çok seveceği şekilde hazırlanmış.

Bir çok farklı yöntem sayesinde sayıların çocuklarınızjn aklında kalmasını sağlayuan uygulama ile siz de çocuklarınıza yardım ederek onlarla birlikte keyifli vakit geçirebilirsiniz. Sayıları düz olarak öğretmek dışında çok basit eşitlik soruları ile de pekiştirmelerini sağlayan uygulama, bir çok animasyona sahip.

5 Farklı rakam ücretsiz olarak uygulama ile birlikte sunulurken, diğer sayılar paketlerini uygulama içerisinden ücret karşılığında alabiliyorsunuz. Sayı sayma ve hatırlama olarka çocuklarınızın sayı öğrenmesini sağlayan uygulama tamamen çocuklara özel geliştirildiği için içerisinde herhangi bir skor, hata yapma, limit yada stres yapmanızı sağlayacak herhangi bir öğe bulunmuyor. Bu sayede çocuklarınız rahatlıkla kendi başlarına ygulamayı kullanarak yavaşça sayıları eğlenceli bir şekilde öğrenebiliyor.

Çocuklarınızın sayıları erken yaşta ve eğlenceli bir şekilde öğrenmesini istiyorsanız, Endless Numbers uygulamasını mutlaka Android telefon ve tabletlerinize indirmenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR