English Irregular Verbs 1.6.3 (Android)

English Irregular Verbs

English Irregular Verbs
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

English Irregular Verbs, yabancı dilinizi geliştirmek için düzensiz fiilleri öğreten bir eğitim uygulamasıdır.

Dünyanın en çok konuşulan dillerinden birisi olan İngilizce, çoğu insan için zor bir dildir. Aslında biraz üzerinde çalışılsa gayet kolay olduğunu anlaşılacak. Fakat ülkemizde yıllarca İngilizce dersi gösterilmesine rağmen üniversite mezunu çoğu kişi İngilizce konuşamıyor. Bu yüzden sizin de biraz İngilizce çalışmanız ve yabancı dilinizi geliştirmeniz lazım. Android platformundan ücretsiz olarak indirebileceğiniz English Irregular Verbs uygulaması sayesinde İngilizce öğrenmeye başlayın.

English Irregular Verbs uygulaması size en çok kullanılan düzensiz fiilleri öğretmeyi amaçlıyor. Uygulama içerisinde onlarca farklı fiil bulunmakta. Akıcı bir şekilde İngilizce konuşabilmeniz için bu düzensiz fiilleri bilmeniz gerekiyor. Bu uygulama ile birlikte okulda gördüğünüz düzensiz fiilleri tekrar edebilir veya hiç bilmiyorsanız yine English Irregular Verbs uygulaması sayesinde öğrenebilirsiniz.

Gelişmiş grafiklere sahip olan English Irregular Verbs uygulaması ile birlikte, İngilizce düzensiz fiillerini farlı kategorilerde öğrenebiliyorsunuz. Uygulamada bulunan antrenman, sınav ve resimli bölümler sayesinde düzensiz filleri öğrenirken hiç zorlanmayacaksınız.

Eğer siz de İngilizce konuşmak istiyorsanız ve İngilizce öğretecek bir uygulama arıyorsanız English Irregular Verbs tam size göre. Hemen şimdi English Irregular Verbs uygulamasını indirin ve düzensiz fiiller hakkında bilgi sahibi olun!

YORUMLAR