EQ & Bass Booster

EQ & Bass Booster
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

EQ & Bass Booster mobil cihazınızın bass seviyesini artırmak için kullanabileceğiniz bir uygulamadır

EQ & Bass Booster eğer mobil cihazlarınızda müzik dinleme keyfinizi artırmak isterseniz kullanabileceğiniz bir mobil bass güçlendirme ve ekolayzır uygulaması.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip faydalanabileceğiniz bir bass güçlendirici uygulama olan EQ & Bass Booster temel olarak mobil cihazınızın varsayılan ses ayarlarını tercihlerinize göre yapılandırmanızı mümkün kılıyor. Android cihazlarımızda farklı kulaklık seçenekleri kullanabiliyoruz. Bu kulaklıkların bas seslerdeki performansları değişkenlik gösterebiliyor. Eğer müzik dinlerken yüksek bass tonları duymayı seviyorsanız kimi kulaklıklarda bu yüksek bass tonları yakalayamıyorsunuz. Bu durumda EQ & Bass Booster gibi bir bass güçlendici kullanabilirsiniz.

EQ & Bass Booster bass sesleri güçlendirmenin yanısıra size 5 bantlı bir ekolayzır da sunuyor. Bu ekolayzırı kullanarak bass seslerin yanısıra orta frekans ve tiz sesleri de tercihlerinize göre yapılandırabiliyorsunuz. Uygulamanın ekolayzırı 10 farklı hazır profile de sahip. Müzik türlerine göre özel olarak yapılandırılmış bu profiller arasında hızlıca geçiş yapabilmeniz mümkün.

Virtualizer efektine de sahip olan EQ & Bass Booster video oynatıcılarınızla uyumlu olarak da çalışabilmekte. Bu sayede videoları izlerken yüksek bass tonları duyabiliyorsunuz.

YORUMLAR