Equalizer & Bass Booster 1.2.0 (Android)

Equalizer & Bass Booster

Equalizer & Bass Booster
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    2,628

  • ÜRETİCİ

    KX.AppTeam

Equalizer & Bass Booster, Android telefon ve tabletleriniz üzerinde ses kalitesini arttırmak için ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir ekolayzır uygulaması.

Equalizer & Bass Booster, adından da anlayacağınız üzere Android mobil cihazlarınızın ses kalitesini yükselterek dengelemenizi sağlayan yararlı ve ücretsiz bir Android ses uygulaması.

Uygulamayı indirip yükledikten sonra Android cihazınızdan çıkan ses sizin bile şaşırmanızı sağlayan uygulama sayesinde özellikle müzik dinlemeyi seven mobil kullanıcılar oldukça memnuk kalacaktır diye düşünüyorum.

Sınırlı donanım parçaları bulunan Android cihazlarımızın ses kalitesini yükselten uygulama, 5 bantlı bir ekolayzıra sahip. Fakat daha da önemlisi şarkılardaki bass kısımlarını daha da güçlendirecek özelliğe bulunması. Böylece özellikle hareketli parçaları çok daha keyifli dinleyebiliyorsunuz.

Önceden hazırlanan 10 adet özel ekolayzır seti ile indireceğiniz uygulama üzerinde medya dosyalarının seslerini ayarlayabiliyor ve ekolayzır ayarlarını gözle görebiliyorsunuz.

Hemen hemen her müzik ve video oynatıcı ile uyumlu çalışan Equalizer & Bass Booster sayesinde artık dinleyeceğiniz şarkıları çok daha kaliteli bir sesle dinleyebileceksiniz. Tamamen ücretsiz olan uygulamayı kullanmak için hemen ücretsiz olarak indirip kurulumu yapmanız yeterli.

YORUMLAR