Escape Bird

Escape Bird
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Escape Bird, Flappy Bird ile birlikte benzerlerini görmeye alıştığımız, uçan bir kuşu kontrol ederek engelleri aşmaya çalışacağınız eğlenceli ve ücretsiz Android oyunudur.

Escape Bird, uzn süredir uygulama market üzerinde sayıs gittikçe artan uçan kuş oyunlarından bir tanesidir. Android telefon ve tablet sahiplerinin ücretsiz olarak indirip oynayabileceği bu oyunda amacınız en yüksek puanı elde etmek. Geçtiğini her engel için 1 puan aldığınızı göz önünde bulundurursak, yüksek puanlar yapmak o kadar da kolay bir iş değil.

Minyatür kuşun küçük kanatlarını çırparak havada kalabilmesi için ekrana dokunmanız gerekiyor. Basit kontrol mekanizması ile rahatlıklıkla kontrol sağlayabileceğiniz oyunun güzel yanlarından bir tanesi de farklı renklerdeki arka planları. Satı, yeşil, mavi, pembe vb. gibi cıvıl cıvıl renkler üzerinde kuş ile uçarken ekranın sağ yada sol tarafında bulunan diken görünümlü engelleri atlatmanız gerekiyor. Grafiklerin renkleri çok güzel olsa da kalitesi için aynı şeyi söyleyemem. Çünkü benzer türde daha iyi grafik kalitesine sahip oyunlar Android uygulama mağazası üzerinde bulunuyor.

Oyunda diğer oyuncuların aldığı en yüksek puanları görebileceğiniz bir online puan sıralaması var. Tabi hırslı bir oyuncuysanız bu listenin üstüne çıkmak için oyunu epey oynayarak ustalaşmanız gerekiyor. Eğer yeni ve eğlenceli bir oyun arıyorsanız, Escape Bird'e bir göz atmanızı öneririm.

YORUMLAR