Evolve: Hunters Quest

Evolve: Hunters Quest
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Evolve: Hunters Quest, E3'ün en iyilerinden Evolve üzerine kurulmuş kaliteli bir bulmaca savaş oyunu.

Evolve: Hunters Quest, Android telefon ve tabletinize ücretsiz yükleyip oynayabileceğiniz, üçlü eşleştirme ve savaş oyunu öğelerini başarılı bir şekilde harmanlayın bir yapım.

E3’in en iyileri arasında yer alan ödüllü Evolve üzerine kurulmuş bir bulmaca savaş oyunu olan Evolve: Hunters Quest’in arkasındaki isim ise popüler basketbol oyunu NBA 2K’nın geliştiricisi 2K Games. 100’den fazla bölümün yer aldığı oyun sıra tabanlı oynanışa sahip. Farklı renkte ve amaç taşıyan taşları bir araya getirdiğinizde karakterleriniz özel silahları ile saldırmış oluyor. Aynı şekilde saldırdıktan sonra karşı tarafın hamlesini izliyorsunuz. Oyun bu şekilde devam ediyor ve kısa sürede oyuna alışıyor ve kendinizi kaptırıyorsunuz.

İnternet bağlantısı gerektiren ve oyunun tüm fonksiyonlarını kullanabilmek için my2K hesabı ile giriş yapmayı gerektiren oyunun ilk bölümleri alışma evresi diyebileceğimiz oynanışı anlamak ve karakterleri tanımak üzere kurulmuş. İlerledikçe yardımcınız oyundan çekiliyor ve avcıları kendi başınıza yönetiyorsunuz.

Evolve: Hunters Quest, bulmaca, savaş, strateji türlerini bir araya getiren bir yapım olmuş ve kesinlikle denemenizi öneririm.

YORUMLAR