Farm Village: Middle Ages (Android)

Farm Village: Middle Ages

Farm Village: Middle Ages
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Farm Village: Middle Ages Orta Çağ'da geçen bir çiftlik oyunudur

Farm Village: Middle Ages eğer kendi çiftliğinizi kurup yönetmek isterseniz hoşunuza gidebilecek bir mobil çiftlik oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir çiftçilik oyunu olan Farm Village: Middle Ages'de Orta Çağ'da geçen bir çiftlik macerasına atılıyoruz. Bu çağda traktör gibi moderntarım teknolojileri olmadığı için çiftçilik yapmak daha da zor oluyordu. Eğer zoru başarmayı seviyorsanız ve tarlalarınızı kendi elinizle ekip biçmek istiyorsanız Farm Village: Middle Ages tam da size göre bir oyun.

Farm Village: Middle Ages'de hem tarımcılığı hem de hayvancılığı aynı anda yürütüyoruz. Bir yandan tohumlarımızı ekerken diğer yandan tavuk, inek ve diğer şiftlik hayvanlarımıza yemlerini veriyoruz. Sonucunda ise ekinlerimizi ve süt, yumurta gibi hayvanlarımızdan elde ettiğimiz besinleri topluyoruz ve bunları yemek yapmak için kullanıyoruz. Topladığımız ekinleri ve hayvansal ürünleri, pişirdiğimiz yemekleri arkadaşlarımıza satabiliyor ve çiftliğimizi geliştirmek, dekore edebilmek ve güzelleştirmek için para kazanabiliyoruz.

Farm Village: Middle Ages arkadaşlarımızın çiftliklerini ziyaret etmemize ve onların da bizim çiftliğimize konuk olmalarına izin veriyor.

YORUMLAR