Farming Simulator 16 1.0.0 (Android)

Farming Simulator 16

Farming Simulator 16
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Farming Simulator 16 gerçekçi bir çiftlik simülasyonu oyunudur

Farming Simulator 16 zengin bir içeriğe sahip olan ve oyunculara gerçekçi bir çiftlik idare etme deneyimi sunan bir mobil çiftlik simülatörü.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir çiftlik oyunu olan Farming Simulator 16'da açık dünya tabanlı bir oyun dünyasına konuk oluyoruz ve kendi çiftliğimizin kontrolünü elimize alarak çiftliğimizi geliştirmeye, üretimimizi maksimum seviye çıkartmaya çalışıyoruz. Oyun içerisinde ekin ekme, yetiştirme ve ürünleri satma gibi tarım faaliyetlerinin yanısıra büyükbaş ve küçükbaş hayvan yetiştirme gibi hayvancılık faaliyetleriyle uğraşabiliyoruz. Ayrıca kereste satışı da uğraşabileceğimiz ormancılık aktiviteleri arasında. Bütün bu işleri yapabilmek için gelişmiş tarım, hayvancılık ve ormancılık araçlarını ve makinalarını satın alabilmemize ve kullanabilmemize izin veriliyor.

Farming Simulator serisinin yeni üyesinde traktörler, kamyonlar kullanabilmemiz mümkün. Yeni oyunda karşımıza çıkan en büyük gelişmelerden biri ise yerel ağınız üzerinde oyunu arkadaşlarınızla çok oyunculu olarak oynayabilmenize izin verilmesi. WiFi veya Bluetooth ağınız üzerinden Farming Simulator 16'ü arkadaşlarınızla birlikte oynayabiliyorsunuz.

Farming Simulator 16'nin gelişmiş grafikleri göze oldukça hoş görünüyor. Türünün en iyi örnekleri arasında olan Farming Simulator 16 çiftlik oyunu seven oyuncuların kaçırmaması gereken bir yapım.