FBReader 2.7.7 (Android)
FBReader
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    163

  • Üretici

    FBReader.ORG Limited

FBReader, Android işletim sistemi kullanan mobil cihazlarda e-kitap okumanıza yardımcı olan bir uygulamadır.

FBReader, Android telefon ve tabletler üzerinden e-kitap okumanızı sağlayan bir uygulamadır. 

Birçok yayın evi basılı kopyaların yanı sıra elektronik versiyonlar üzerinde de durmaya başladı. Piyasaya yeni çıkan çoğu kitabın artık e-kitap versiyonuna ulaşmak mümkünken, çizgi roman tarafında bu ulaşım çok uzun süredir devam ediyor. Kullanıcılar da yasal olarak edindikleri bu kitapları okumak için en iyi e-kitap okuyucuları arıyorlar. En iyiler arasında rahatlıkla sayabileceğimiz FBReader, birçok formatı açabiliyor: e-Pub, azw3, fb2, RTF, .doc, html...

Uygulamanın Windows versiyonu artık PDF de okuyabiliyorken, Android versiyonunda PDF okuma desteği sunulmuyor; ancak yakın zaman önce yapılan bir güncellemeyle DjVu formatı da uygulama tarafından destekleniyor. 

Tüm bu güzel özelliklerinin yanı sıra uygulamanızı başka bulut sunucular ile bağlayabiliyorsunuz. Örneğin; Google Drive üzerinde sakladığınız çeşitli e-kitap formatında kitaplarınız ya da çizgi romanlarınız varsa, küçük bir eşleştirme işleminin ardından FBReader üzerinden bunları kolaylıkla okuyabiliyorsunuz. Daha birçok ekstra özelliğe ve ayrıntıya sahip olan uygulama, Android üzerindeki en iyi e-kitap okuyucuların başında geliyor.

YORUMLAR