FC Barcelona Official App 3.0.03 (Android)

FC Barcelona Official App

FC Barcelona Official App
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

FC Barcelona Official App, Barcelona kulübü için hazırlanarak Android telefon ve tablet sahiplerine sunulan resmi uygulama.

FC Barcelona Official App, adından da anlaşıldığı üzere Barcelona kulübünün hayranları için geliştirilen resmi Android uygulaması. Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabildiğiniz bu uygulama sayesinde sadece Barcelona futbol takımı değil, aynı zamanda Barcelona'nın diğer tüm spor dallarındaki takımlarını yakından takip edebilirsiniz.

Son derece modern bir tasarıma sahip olan uygulamayı kullanırken herhangi bir zorluk yaşayacağınızı düşünmüyorum. Uygulamaya giriş yaptıktan sonra takip etmediğiniz içeriklere göre futbol, basketbol, hentbol, hokey, plaj futbolu vb. spor dallarından birini seçmeniz gerekiyor.

Barcelona'nın tüm maçlarını canlı olarak takip etme fırsatı sunan uygulama, Barcelona'ya gönül veren herkesin mutlaka kullanması gereken bir uygulama.

Radio Barça isimli Barcelona'nın özel radyosunu da dinleme fırsatı bulduğunuz uygulama Barcelona kulübünün paylaşımda bulduğu tüm fotoğrafları da görebilmenizi sağlıyor. Böylece Barcelona hakkında yayınlanan tüm haber ve fotoğraflara en hızlı siz ulaşıyorsunuz.

Barcelona kulübü tarafından geliştirilen diğer resmi uygulama ve servislere de erişim imkanı sunan uygulama üzerinden maç bileti bile satın alınabiliyor. Tabi bu özelliği yurt dışında yaşayan ya da Barcelona maçına gidebilecek durumda olan kullanıcılar kullanabilirler.

Uygulamayı Android 2.3.3 ve üzeri işletim sistemi yüklü olan tüm Android cihazlarda çalıştırabilirsiniz fakat Radio Barça'yı uygulama üzerinden canlı dinleyebilmek için Android 4.4 KitKat ve üzeri bir Android versiyonu kullanıyor olmanız gerekli.

Resmi ve ücretsiz Barcelona uygulaması ile Katalanlar'ı yakından takip etmek isterseniz uygulamay göz atmanızı tavsiye ederim.

YORUMLAR