Fenerbahçe Wallpapers HD

Fenerbahçe Wallpapers HD
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Fenerbahçe Wallpapers HD içerisinde onlarca hoş tasarımlı Fenerbahçe temalı duvar kağıdı barındırıyor.

Fenerbahçe Wallpapers HD, takımını her an desteklemek isteyen taraftarların Android cihazları üzerinde kullanabilecekleri bir uygulama.

Ücretsiz olarak sunulan ve içerisinde ilgi çekici onlarca duvar kağıdına sahip olan bu uygulama sayesinde cihazımızın ekranını Fenerbahçe temalı görsellerle süsleyebiliyoruz. Uygulamada tam 101 adet duvar kağıdı bulunuyor ve bunların her biri yüksek çözünürlüklü olarak tasarlanmış. Buna rağmen uygulamanın boyutu epey küçük.

Fenerbahçe Wallpapers HD üzerinden erişebileceğimiz görselleri ekran görüntüsü olarak atabilmek için Set as wallpaper butonuna basmamız yeterli oluyor. Hoşumuza giden görselleri dilersek arkadaşlarımızla paylaşabiliyoruz. Fakat bu özelliği kullanabilmek için cihazımızda SD kart takılı olması gerekiyor.

Sarı lacivert renklere gönül veriyseniz ve takımınızı her an yanınızda taşımak istiyorsanız Fenerbahçe Wallpapers HD'ye göz atmanızı tavsiye ediyorum.

Fenerbahçeliler dikkat ! Fenerbahçe ve Yandex arasındaki iş birliği çerçevesinde, bu tarayıcı kullandığınız her an, takımınıza maddi açıdan destek oluyorsunuz. Takımınıza destek olabilmek için hemen indirin: Yandex Browser Fenerbahçe İndir

YORUMLAR